Meble indyjskie sprowadzamy bezpośrednio od 2004 roku. W bieżącej ofercie posiadamy wiele wzorów typowych mebli jak szafy i witryny, komody, stoły i stoliki, szafki RTV, szafki nocne, ławki, krzesła, łóżka, oraz wiele innych towarów – m.in. drzwi, kolumny, kufry, parawany, ramy do obrazów i luster, rzeźby, lampy różnego rodzaju, oraz wiele innych mniejszych i rzadko spotykanych rzeczy jak np. marmurowe umywalki, czy nawet stare łodzie. Wszystkie te wspaniałe wyroby rzemieślnicze są wykonane ręcznie z litego drewna mango, tekowego, akcji i innych rodzajów jak np. drewno ze starych podkładów kolejowych czy ekologiczne “recycled”, a powierzchnie są woskowane. Wiele z tych wyrobów to unikaty i antyki niemożliwe do powtórzenia. Nasz zbiór obejmuje wiele stylów – od perskiego, poprzez tradycyjne europejskie, po współczesne jak styl industrialny czy tzw. loftowy.

Meble Indyjskie, Kolonialne, Orientalne

Dwie oferty

.

w jednym sklepie

oferta dostępna od ręki

Kupujesz drożej, ale natychmiast i dokładnie to co na widzisz zdjęciach. Dużo unikatów niedostępnych w ofercie na zamówienie.

oferta na zamówienie

Niska cena, możliwość zmiany wykończenia w cenie, a nawet wymiarów. Trzeba jednak być cierpliwym i poczekać na realizację.

najnowsze informacje

Najnowszy wpis

najnowsze opinie i wrażenia

Meble na miejscu. Piękne, najładniejsza komoda 🙂

Jacek Szczecin

Zamówiłem u Państwa w sierpniu ławę, która dotarła do mnie w tym tygodniu. Jestem bardzo zadowolony z otrzymanego produktu i w związku z powyższym zdecydowałem się na zamówienie kolejnej rzeczy.

Tomasz Lubin

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zamówionej u Państwa szafy.

Marta Wrocław

Ciao Kamilla e Artur, volevo ringraziarvi di cuore x la vostra professionalità e bellissima disponibilità, abbiamo fatto un percorso meraviglioso dove mi avete accontenta in tutto e siete stati veloci e molto precisi. Qui la fotto della bellissima consolle e sono molto felice..
Grazie di ❤️

Diana Dolo, Włochy

Znacznie więcej cytatów naszych Drogich Klientek i Klientów znajduje się na stronie O NAS.